Brigáda v Německu

Brigáda Německo

Brigáda Německo – hledáte brigádu v německu, nebo práci v DE na dohodu? Pokud je odpovědí na předchozí otázku ano a zároveň ovládáte němčinu, nebo angličtinu alespoň na základní komunikativní úrovni, pak vám můžeme pomoci najít vhodnou pracovní příležitost.

brigáda v německu
brigáda v Německu

Pro české zájemce o brigádu v německu z pohraničí Bavorska a Saska, je možné dohodnout práci k dojíždění třeba jen na víkendy.
Pro větší skupinu lze ve vybraných případech zajistit u zaměstnavatele zapůjčení firemního vozidla. Tento benefit výrazně usnadní vaši dopravu na pracoviště a sníží vaše cestovaní náklady s prací spojené. Většina zaměstnavatelů také poskytuje příspěvek na dopravu.

Zájemci, jenž nemají možnost na brigádu dojíždět, musí zvolit jinou alternativu. V takových případech je vhodná spíše dlouhodobá brigáda německo, nebo hlavní pracovní poměr viz.  – Nabídka práce v Německu.
Pro žadatele o dlouhodobější brigádu, jenž uspějí na přijímacím pracovním pohovoru, nabízejí vybraní zaměstnavatelé možnost ubytování zdarma.
V ostatních případech je ubytování za poplatek. Obecně platí, že ubytování lze zajistit pro větší skupinu lidí za výhodnějších podmínek, než pro jednotlivce. Asi netřeba dále zaminovat, že ubytovaní společně s kamarády je komfortnější a pomůže odbourat počáteční stres z nového prostředí.

Někteří zájemci ocení, když si během brigády zdokonalí německý jazyk. Brigáda v Německu je vhodná zejména pro studenty němčiny, jenž se chtějí posunout na další jazykovou úroveň. Pro jazykový posun doporučujeme nastoupit do práce raději samostatně, než v skupinkách z ČR.
Počátek pro vás bude sice těžší, ale výsledný efekt v budoucnu oceníte.
Po dokončení studií, pak s ovládnutím německého jazyka můžete nastoupit rovnou na hlavní pracovní poměr u finančně lepé hodnocených prací.

Brigáda v německu je sice vhodná zejména pro studenty, ale jedná se o skvělou příležitost pro každého, kdo si chce slušně přivydělat. Ať už je v jakékoliv životní situaci. Stačí se jen rozhodnout, začít konat a vybrat si tu správnou brigádu právě pro vás.

Až si vybere z nabídky práce níže, tak s žádostí o brigádu kontaktujte příslušnou pracovní agenturu. Pro efektivnější vyřízení žádosti nezapomeňte uvést zdali ovládáte němčinu a na jaké úrovni.

Zobrazit pracovní nabídky