Brigáda v Německu

Brigáda v Německu

Hledáte práci na dohodu, nebo vás láká brigáda v Německu? Pokud je odpovědí na předchozí otázku ano a zároveň ovládáte němčinu alespoň na základní komunikativní úrovni, pak pro Vás máme pracovní příležitost.

brigáda v německu
brigáda v Německu

Pro zájemce o práci z pohraničí Bavorska, je možné dohodnout práci k dojíždění třeba jen na víkendy.
Větším skupinám lze v některých případech přes zaměstnavatele zajistit zapůjčení firemního vozidla, tento benefit výrazně usnadní vaši dopravu na pracoviště a sníží vaše cestovaní náklady s prací spojené.

Zájemci, jenž nemají možnost dojíždění, musí zvolit jinou alternativu. V takových případech je vhodná spíše dlouhodobá brigáda, nebo hlavní pracovní poměr.
U dlouhodobějších brigád pak pro ty žadatele jenž uspějí na pracovním pohovoru, nabízíme pomoc s zajištěním ubytování.
Ubytovaní lze zajistit i pro větší skupinu lidí, často za výhodnějších podmínek, než pro jednotlivce. Asi netřeba dále zaminovat, že ubytovaní společně s kamarády je komfortnější a pomůže odbourat počáteční stres z nového prostředí.

Brigáda v Německu je vhodná zejména pro studenty němčiny, jenž se chtějí posunout na další jazykovou úroveň. Pro jazykový posun doporučujeme nastoupit do práce raději samostatně než v skupinkách z ČR.
Počátek pro vás bude sice těžší, ale výsledný efekt v budoucnu oceníte.
Po dokončení studií, pak s ovládnutím německého jazyka můžete nastoupit rovnou na hlavní pracovní poměr finančně lepé hodnocených prací.

Brigáda není vhodná jen pro studenty. Jedná se o skvělou příležitost pro každého kdo si chce slušně přivydělat. Ať už jste v jakékoliv životní situaci.

S žádostí o brigádu kontaktujte pracovní agenturu, nebo vyplňte kontaktní formulář.
Pro efektivnější vyřízení žádosti nezapomeňte uvést zdali ovládáte němčinu.

Zobrazit pracovní pozice