Práce v Německu bez němčiny

Práce v Německu bez němčiny

Práce v Německu bez němčiny, nebo práce v Německu bez znalosti jazyka je častý dotaz zájemců.

práce v německu bez němčiny
práce v německu bez znalosti jazyka

Obecně platí, že pro práci v Německu je vyžadována znalost němčiny alespoň na základní komunikativní úrovni A2, na odbornějších pozicích pak jazyková úroveň B1. Více informací k jazykovým požadavkům naleznete zde.

Jestliže hledáte práci v Německu, ale neovládáte německý jazyk, pak je řešením vaší situace práce ve skupině. Máte-li k sobě někoho jenž německy umí, ale vy sami němčinu neovládáte, pak bychom vám doporučili sehnat si práci kde budete pracovat společně.
Vyplňte kontaktní formulář příslušné agentury a situaci v něm popište, důležité je společně přijet i na přijímací pracovní pohovor.

Jestliže k sobě nikoho nemáte, vyplňte kontaktní formulář, kde napište že hledáte práci, ale neumíte německy. Budete zařazení mezi zájemce, jenž němčinu ovládají. Ve výjimečných případech se vyskytne nabídka práce, kde němčina není vůbec potřeba.

Rozhodně vám však doporučujeme se němčinu naučit. V dnešní době je možné studovat pohodlně z domova zapojením se do některého z online studijních programů.
např. kurzy němčiny na webu Onlinejazyky.cz, nebo poslechem audio lekcí jako Němčina do ucha. Případně vyzkoušejte lekce zdarma na Duolingo, nebo Landigo

A pokud již němčinu studujete, pak je práce v Německu skvělý způsob jak se v němčině zdokonalit.

Vyberte si jednu z mnoha pracovních nabídek. V případě zájmu o zprostředkování práce v Německu bez jazyka kontaktujte příslušnou pracovní agenturu.

Přehled aktuálně hledaných pracovních pozic naleznete ZDE.