Řidič VZV – Německo

Hledají se pracovníci na volné pozice řidič VZV Německo.

řidič VZV v německu

Práce řidič VZV v německu nabízí:

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Nástup ihned
  • Zvláštní odměny (rekreační a vánočních prémie, příspěvek na dopravu, sociální příspěvky)
  • Důkladné školení a podpora
  • Plat 2 000 – 3 000 € / měsíc dle zvolené lokality
  • Ve vybraných případech možnost zapůjčení služebního vozu či zajištění stravy a ubytování.
  • práce je vhodná i pro ženy

Náplň práce řidič VZV v německu:

  • Obecné práce s vysokozdvižným vozíkem
  • Nakládání a vykládání nákladních automobilů
  • Jednosměnný, dvousměnný provoz, nebo trojsměnný provoz (možnost práce jen na noční směně)

Požadavky:

  • Zkušenosti jako řidič vysokozdvižného vozíku
  • Průkaz řidiče VZV, případně certifikát vysokozdvižného vozíku podle DGUV 308-001
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost německého jazyka v mluvení a psaní
  • Nezávislost a spolehlivost
  • Ochota pracovat na směny

Info pro uchazeče:

Nejprve si vyberte jednu z mnoha pracovních nabídek aktuálního seznamu práce v německu řidič VZV. V případě zájmu kontaktujte příslušnou pracovní agenturu, či přímo zaměstnavatele. Komunikace probíhá emailem, nebo telefonicky na uvedené telefonní číslo.

Přijetí do zaměstnání vždy předchází pracovní pohovor v němčině. Typicky na půdě zaměstnavatele nebo v pracovní agentuře.
V případě že vaše němčina nedosahuje kvalitní úrovně doporučujeme alespoň letmou přípravu. Inspiraci naleznete na našich stránkách zde.

Jaké jazykové požadavky jsou na kandidáty kladeny naleznete na odkazu zde.

Přehled všech hledaných pracovních pozic na našich stránkách naleznete klikem na tlačítko níže

Zobrazit pracovní pozice